۱۴۰۳ شنبه ۱ ارديبهشت
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
آمـوزش ایمنـی و آتش نشانی برای دانش آمـوزان مدرسه دخترانه عقیق/آتش نشانی رشت 1401/09/28
آمـوزش ایمنـی و آتش نشانی برای دانش آمـوزان مدرسه دخترانه عقیق/آتش نشانی رشت
 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح امروز  20 آذر 1401  آتش نشانان با حضور در مدرسه دخترانه عقیق  نسبت به آموزش و ارایه نکات ایمنی و آتش نشانی  برای 52 تن از دانش آموزان دوره ابتدایی بهمراه 7 تن از مربیان آن مدرسه  اقدام کردند.

 همین گزارش حاکی است: رعایت اصول ایمنی در زندگی و شغل از اهمیت فراوانی برخوردارست، زیرا وقوع حوادث، تاثیرات ناگواری را در پی دارد که چه بسا موجب شود تمامی زندگی فرد را تحت تاثیر خود قرار دهد .

کودکـان و دانش آموزان به علت تجـربه کـم، بیشتر در معرض حوادث مختلف قرار دارند لذا آموزش ایمنی از دوران کودکی به آنان و از طرفی ایمن نمودن محیط زندگی و مراکز آموزشی آنان دارای ضرورت فراوان است.

لـذا ضـروری است که آموزش های مربوط به ایمنی به عنوان مهم ترین آموزش ها در مراکز آموزشی مورد توجه واقع شده تا در نهایت با این آموزش ها به کودکان و نوجوانان، آنها بتوانند در طول زندگی خود ایمن زندگی کنند.

کارگاه آموزش ایمنی می تواند آموزش مفیدی برای شاغلین مدارس و والدین نیز محسوب شود تا در نهایت موجبات وقوع حوادث برای این گروه سنی به حداقل خود برسد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 3127
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal