۱۴۰۳ شنبه ۱ ارديبهشت
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
جشنواره نقاشی با هدف آموزش ایمنی و آتش نشانی در مدرسه شهید فرحناز معصومی برگزار شد/ آتش نشانی رشت 1401/08/12
جشنواره نقاشی با هدف آموزش ایمنی و آتش نشانی در مدرسه شهید فرحناز معصومی برگزار شد/ آتش نشانی رشت
 
 

125رشت به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، جشنواره نقاشی با هدف آموزش ایمنی و آتش نشانی صبح روز چهارشنبه  11 آبان 1401 با حضور تیم آموزش سازمان آتش نشانی در مدرسه شهید فرحناز معصومی برای بالغ بر 150 دانش آموزش در دو نوبت انجام گرفت.

رعایت اصول ایمنی در زندگی و شغل از اهمیت فراوانی برخوردار است، زیرا وقوع حوادث، تاثیرات ناگواری را در پی دارد که چه بسا موجب شود تمامی زندگی فرد را تحت تاثیر خود قرار دهد .

کودکـان به علت تجـربه کـم، بیشتر در معرض حوادث مختلف قرار دارند لذا آموزش ایمنی از دوران کودکی به آنان و از طرفی ایمن نمودن محیط زندگی و مراکز آموزشی آنان دارای ضرورت فراوان است.

لـذا ضـروری است که آموزش های مربوط به ایمنی به عنوان مهم ترین آموزش ها در مقاطع مختلف تحصیلی مورد توجه واقع شده تا در نهایت با این آموزش ها فرزندانمان که همان آینده سازان کشور هستند بتوانند در طول زندگی خود ایمن تر زندگی کنند.

کارگاههای آموزش ایمنی در قالب جشنواره های نقاشی و... برای کودکان می تواند آموزش های مفیدی برای شاغلین مدارس و والدین نیز  محسوب گردد که در نهایت موجب شود وقوع حوادث برای این گروه سنی به حداقل برسد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 4061
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal