۱۴۰۰ دوشنبه ۱۱ مرداد
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
مدیر منطقه سه شهرداری رشت خبر داد:  تحقق کامل بودجه منطقه سه در سال 99/ رشد 124.4 درصدی وصولی نسبت به سال گذشته 1399/12/30
مدیر منطقه سه شهرداری رشت خبر داد: تحقق کامل بودجه منطقه سه در سال 99/ رشد 124.4 درصدی وصولی نسبت به سال گذشته

به گزارش واحد ارتباطات منطقه سه شهرداری رشت،طیبه بینا مدیر منطقه سه شهرداری رشت از زحمات مدیران، مسئولان واحد و کلیه کارکنان منطقه سه شهرداری رشت در سال 99 قدردانی کرد.

 

وی ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی حوزه های مالی و درآمد منطقه سه اظهار کرد: با تلاش بی وقفه و شناسایی روش های درآمد نوین توفیقات چشمگیر در وصولی و رشد درآمد منطقه در مقایسه با سال های گذشته کسب کردیم و لذا از زحمات مدیران حوزه مالی و درآمد خانم ها عادله رهبر و مریم تجددی تشکر می کنم.

 

مدیر منطقه سه شهرداری رشت تدوین چشم انداز، برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را حائز اهمیت دانست و افزود: نقش بی دلیل شهروندان در توسعه شهر برای مشارکت با شهرداری غیر قابل انکار است لذا امیدواریم بتوانیم با اعتمادسازی بیشتر گامی موثر برای توسعه شهر و رفع کاستی ها برداریم.

 

بینا با تاکید بر جذب سرمایه گذار و تکمیل پروژه های نیمه تمام اظهار کرد: امید است با ترسیم برنامه هدفمند در راستای کسب درآمد بیشتر و خدمات شایسته به شهروندان عمل کنیم.

 

وی میزان وصولی منطقه سه در سال 99 را بیش از 593 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این آمار در مقایسه با وصولی سال گذشته 124.4 درصد رشد داشته است و وصولی سال گذشته بیش از 264 میلیارد ریال بود.

 

مدیر منطقه سه شهرداری رشت همچنین از وصولی بیش از 86 میلیارد ریال در ماه اسفند خبر داد و افزود: بودجه منطقه سه در سال 99 به صورت کامل محقق شد و نسبت وصولی به بودجه 132.7 درصد می باشد.                                  

                               

 

                                  

                                

                                   

                                   

                                   

 

تعداد بازدید: 159
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal