۱۴۰۰ دوشنبه ۱۱ مرداد
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
در راستای تحقق اهداف ناحیه محوری؛تعمیرات اساسی و بازسازی ناحیه سه منطقه سه شهرداری رشت 1399/12/24
در راستای تحقق اهداف ناحیه محوری؛تعمیرات اساسی و بازسازی ناحیه سه منطقه سه شهرداری رشت

  به گزارش واحد ارتباطات منطقه سه شهرداری رشت، شهردار منطقه 3 شهرداری رشت طی بازدیدی از روند تعمیرات اساسی و بازسازی ساختمان اداری و عملیاتی ناحیه سه این منطقه بر مقوله ناحیه محوری تاکید نمود.

طیبه بینا شهردار منطقه 3 شهرداری رشت با اشاره به اینکه از سال 95 مبحث ناحیه محوری مطرح گردیده و نواحی در شهرداری بعنوان پیشانی و نوک پیکان مناطق به شمار می روند بنابراین می بایست از امکانات و تاسیسات مناسبی برای خدمترسانی باکیفیت به شهروندان برخوردار باشند.

بینا  با بیان اینکه  ناحیه محوری و ایجاد جذابیت در نواحی از سوی مرکز نیز مورد توجه قرار گرفته به کمبود نیروی متخصص و کامل نبودن چارت سازمانی در نواحی و فشار کاری بالا اشاره کرد و افزود: تزریق نیرو و جایگزینی پرسنل در نواحی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.

وی به ضرورت به روز رسانی سند محلات توسط مسئولان نواحی تاکید کرد و گفت: روسای محترم نواحی سه گانه هر چه سریعتر نسبت به نواقص اسناد خود و شناسایی معضلات و مشکلات محلات 11 گانه اقدام نمایند تا در جهت رفع این موارد پیگیری های لازم صورت گیرد.

شهردار منطقه 3 رشت  از دو بازوی عمرانی و خدمات شهری بعنوان واحد اجرایی نام برد و اذعان داشت : عملکرد مناسب آنان می تواند تاثیر گذاری بسیاری در نوسازی چهره شهر داشته باشد و رضایت شهروندان محترم در انعکاس اقدامات صورت گرفته از سوی این دو بخش خواهد بود.   

 
 
 
 
تعداد بازدید: 160
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal