۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
پیام تبریک رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت به مناسبت نکوداشت 12 دی روز رشت / آتش نشانی رشت 1399/10/12
پیام تبریک رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت به مناسبت نکوداشت 12 دی روز رشت / آتش نشانی رشت
 
 

پیام تبریک رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت به مناسبت نکوداشت 12 دی روز رشت

بسیار مایه خوشنودی و مسرت است که به مناسبت 12دی روز رشت، این پیام را برای شهروندان گران قدر شهر باران ارسال می کنم.

ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت این روز، قدردان شما شهروندان و حمایت های بیدریغ تان از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی که من و همکارانم افتخار خدمتگزاری به شما عزیزان را داریم، هستیم.

این سازمان از نخستین سازمان های آتش نشانی در کشور است که از سال 1305 خدمت رسانی به شهروندان را با یک ایستگاه از محله ی قدیمی استادسرای رشت کمی آنطرف تر از منزل میرزا کوچک جنگلی آغاز کرده است.

   با قریب به یک قرن تلاش آتش نشانان و مجموعه مدیران شهری، شورایی و استانی اکنون سازمان آتش نشانی در وضعیت خوب و مطلوبی به سر می برد.

به همه ی شهروندان نوید می دهیم که به زودی در ایام الله دهه مبارک فجر چند خودروی جدید آتش نشانی رونمایی و به بهره برداری خواهد رسید که قطعا برای مردمان شهر رشت و آتش نشانان شهر باران خبر خوب و خوشایندی است.

 تحقق شهری ایمن با مشارکت شهروندان از اصلی ترین برنامه های این سازمان است به همین واسطه از رشتوندان که همیشه حامی و همراه فعالیت ها و اقدامات ما در راستای رسیدن به شهری ایمن بوده اند، قدر دانی می کنیم.

همه ی ما اکنون با تهدید جدی ویروس منحوس کرونا مواجهه هستیم، اما با این حال، تلاش های یکپارچه سازمان آتش نشانی هیچگاه متوقف نمی شود.

 
 
تعداد بازدید: 445
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal