۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
نصب آسانسور مرگ دو جوان را رقم زد/ سقوط کابین آسانسور حادثه ساز شد/ آتش نشانی رشت 1399/10/02
نصب آسانسور مرگ دو جوان را رقم زد/ سقوط کابین آسانسور حادثه ساز شد/ آتش نشانی رشت
 ">آپلود عکس
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، اعلام سقوط کابین آسانسور و محبوس شدن دو جوان (مرد 23 و 33 ساله) در ساعت 12:59 امروز 2 دی ماه 99 به مرکز کنترل 125 آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

علیزاده معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 17 آتش نشان بهمراه 3 دستگاه خودروی اطفایی و نجات به محل حادثه واقع در حمیدیان خ علیزاده خبر داد.

وی با بیان اینکه این حادثه در حین نصب آسانسور در ساختمان 3 طبقه رخ داد، افزود: متاسفانه سقوط ناگهانی کابین که علت آن در دست بررسی است، موجبات گیرکردن دو تن از اعضای تیم نصب آسانسور را فراهم کرد.

علیزاده با تاکید بر اینکه شدت صدمات وارده موجبات فوت هر دو جوان را فراهم نموده بود، ادامه داد: تیم نجات آتش نشانان سریعا پس از ایمن سازی و ثابت نگاه داشتن کابین آسانسور و با بهره گیری از ست هیدرولیک نسبت به خارج نمودن هر دو فرد گیر افتاده اقدام کردند.

معاون عملیات این سازمان در ادامه گفت: در این حادثه یکی دیگر از اعضای تیم نصب آسانسور(جوان 17 ساله)  که سوار بر کابین آسانسور بوده با توجه به آسیب دیدگی از نواحی دست و پا و کمر به مراکز درمانی انتقال یافت.

همین گزارش حاکی است: با توجه به اقدامات پزشکی صورت گرفته متاسفانه شدت صدمات وارده مرگ دو جوان را رقم زد که آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل مورد به عوامل نیروی انتظامی به آشیانه بازگشتند.

">آپلود عکس
 
">آپلود عکس 
">آپلود عکس 
">آپلود عکس 
 
تعداد بازدید: 655
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal