۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
تجلیل مدیر منطقه سه شهرداری رشت و عضو شورای اسلامی رشت از پرستاران بیمارستان ولی عصر(عج) 1399/09/30
تجلیل مدیر منطقه سه شهرداری رشت و عضو شورای اسلامی رشت از پرستاران بیمارستان ولی عصر(عج)

به گزارش واحد ارتباطات منطقه سه شهرداری رشت، طیبه بینا مدیر منطقه سه شهرداری رشت به همراه فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی رشت به مناسبت روز پرستار با رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) دیدار و گفت و گو کردند

طیبه بینا در این دیدار ضمن تبریک روز پرستار به ایثارگری های شبانه روزی پرستاران اشاره کرد و افزود: پرستاران در دوران شیوع ویروس کرونا در خط مقدم خدمت رسانی حضور داشتند.

وی انسان سلامت محور را یکی از مقوله های توسعه شهری دانست و گفت: مسائل شهری جدا از مسائل بهداشت و درمان نیست ومدیریت شهری همواره در راستای ارتقای سلامت تلاش کرده است.

مدیر منطقه سه شهرداری رشت، منطقه سه را منطقه ای استراتژیک عنوان کرد و افزود: بیشترین دستگاه های اجرایی در محدوده منطقه سه واقع شده اند و تلاش کردیم تعامل مناسبی با دستگاه های اجرایی منطقه سه برقرار کنیم.

بینا با اشاره به اینکه خود را از خانواده بهداشت و درمان جدا نمی دانم، از آمادگی کامل شهرداری منطقه سه رشت برای تعامل با بیمارستان ها و مراکز درمانی خبر داد.

فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی رشت نیز در این دیداربا تبریک روز پرستار اظهار کرد: مدیریت شهری در کنار کادر درمان قرار دارد و در راستای حمایت از این قشر  از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

 

 

وی با اشاره به تلاش ها و رشادت های پرستاران در دوران کرونا بیان کرد: پرستاران و ایثارگران سلامت در دوران کرونا از جان خود را به خطر انداخته تا از جان هم نوعان خود مراقبت کنند.

عضو شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه باید به پرستاران توجه بیشتری شود عنوان داشت: تجلیل از مقام پرستار تنها نباید به روز و مناسبت خاصی بسنده شود و در تمامی ایام باید از زحمات آنان قدردانی کنیم.

 

شیرزاد خاطرنشان کرد: شهرداری رشت و بیمارستان ولی عصر(عج) می توانند با انعقاد تفاهم نامه ای به توسعه سلامت شهری کمک کنند.

 

در ادامه فاطمه شیرزاد و طیبه بینا با حضور در بخش های مختلف بیمارستان ولی عصر(عج) با اهدای هدایایی از زحمات پرستاران این بیمارستان تجلیل کردند.

 

گفتنی است مریم فهمیده مسئول ناحیه سه منطقه سه شهرداری رشت، عاشوری سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت و جمعی از کارکنان سازمان آتش نشانی شهرداری نیز حضور داشتند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 93
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal