۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
 طیبه بینا در جلسه تقدیر از کارکنان حوزه مالی و درآمد منطقه سه مطرح کرد:  تحقق کامل بودجه شهرداری منطقه سه در هشت ماه نخست امسال 1399/09/24
طیبه بینا در جلسه تقدیر از کارکنان حوزه مالی و درآمد منطقه سه مطرح کرد: تحقق کامل بودجه شهرداری منطقه سه در هشت ماه نخست امسال

 به گزارش واحد ارتباطات منطقه سه شهرداری رشت، جلسه تقدیر از کارکنان حوزه های مالی و درآمدی منطقه سه شهرداری به مناسبت روز حسابدار برگزار شد.

 

طیبه بینا مدیر منطقه سه شهرداری رشت در این جلسه با قدردانی از زحمات پرسنل مالی و درآمدی منطقه سه اظهار کرد: حوزه مالی و درآمد بسیار ظریف و حساس است و یک اشتباه کوچک عملکرد کل مجموعه را زیر سوال می برد.

 

بینا با اشاره به اینکه منطقه سه ترکیبی از کارکنان جوان، با تجربه و فنی را دارا است بیان کرد: منطقه سه شهرداری رشت شبانه روزی برای خدمت رسانی به شهروندان پای کار است.

 

مدیر منطقه سه شهرداری رشت توجه به بدنه کارکنان را مورد تاکید قرار داد و افزود: آرامش پرسنل نقش مهمی در ارائه خدمات مناسب به شهروندان دارد.

 

وی حوزه های مالی و درآمد را بازوان شهرداری های مناطق دانست و گفت: تمام واحدهای شهرداری مکمل یکدیگر هستند و خوشحالم تمامی واحدهای منطقه سه شهرداری به صورت موازی در کنار هم فعال و پا به کار هستند.

 

بینا از تحقق کامل بودجه منطقه سه شهرداری در هشت ماه اول سال جاری خبر داد و بیان کرد: حتی از بودجه پیش بینی شده 4 درصد جلوتر هستیم و تحقق بودجه در مقایسه با سال گذشته 221 درصد رشد داشته است.

مدیر منطقه سه شهرداری رشت با تاکید بر اینکه باید به فکر منابع درآمدی جدید باشیم گفت: محور اصلی منطقه، صرفه جویی در هزینه ها است و تکمیل پروژه های نیمه تمام نیز در اولویت کاری منطقه سه قرار دارد.

 

بینا به ضرورت ارائه کیفیت خدمات مناسبت به شهروندان تاکید کرد و یادآور شد: نباید تنها به آمار بسنده کنیم و کیفیت خدمات مناسب علاوه بر رضایت شهروندان از هزینه های اضافی جلوگیری می کند.

 

مدیر منطقه سه شهرداری رشت خاطرنشان کرد: حوزه های عمرانی و خدمات شهری، شهرسازی منطقه سه نیز به صورت شبانه روزی پا به کار بوده و همچنین جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز نیز به صورت جدی توسط کارکنان منطقه سه در دستور کار قرار دارد.

 

گفتنی است  جلسه تقدیر از کارکنان حوزه های مالی و درآمدی شهرداری به مناسبت روز حسابدار، به علت شرایط آب و هوایی نامناسب هفته گذشته با یک هفته تاخیر برگزار گردید.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 96
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal