۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
دیدار مدیر منطقه سه شهرداری رشت با مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان 1399/07/02
دیدار مدیر منطقه سه شهرداری رشت با مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان

صبح امروز جلسه ای به منظور هماهنگی بیشتر جهت اجرای برنامه های مشترک منطقه سه شهرداری رشت با صدا و سیمای استان گیلان در دفتر مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان برگزار گردید.

به گزارش واحد ارتباطات منطقه سه شهرداری رشت، در جلسه ای که بین مدیر منطقه سه شهرداری رشت و مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان برگزار شد ، هماهنگی های لازم درخصوص همکاری های مشترک رسانه ای منطقه سه شهرداری و صدا‌ و سیما به عمل آمد.

در ابتدای جلسه ، طیبه بینا مدیر منطقه سه شهرداری رشت با تأکید بر نگاه حقوق شهروندی خاطر نشان کرد : بحث درآمدی و ساخت و ساز در مناطق شهرداری بسیار حایز اهمیت می باشند و در همین راستا صدا و سیما می تواند با تعامل بیشتر در این خصوص به مناطق یاری رساند.

در ادامه جلسه دکتر محمد باقر باقرزاده مدیر کل صدا و سیمای استان گیلان ، نهاد مدیریت شهری را نهادی مهم قلمداد نمود و اظهار داشت : تمرکز مدیریت شهری بر روی کارها موثر است و صدا و سیما در همه موضوعات از جمله موارد شهری به وظایف ذاتی خود عمل می کند.

قابل ذکر اینکه معاون شهرسازی و معماری ، مدیر حراست ، مدیر بازرسی ، مدیر اداره درآمد و نوسازی منطقه سه شهرداری رشت و مدیر حقوقی صدا و سیمای استان گیلان در این جلسه حضور داشتند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 45
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal