۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
تشریح عملیات های آتش نشانان در شب و روز گذشته/آتش نشانی رشت 1398/06/26
تشریح عملیات های آتش نشانان در شب و روز گذشته/آتش نشانی رشت

 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، تیم های امداد و نجات آتش نشانان در 24 ساعت گذشته 10 مورد عملیات آتش سوزی، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان ارائه دادند.

بامداد امروز سه شنبه 26 شهریور 98 یک مورد نشت گاز خودروی سمند درحوالی پل چمارسرا به آتش نشانان اعلام شد که مامورین با حضور در محل نسبت به انجام تمهیدات ایمنی اقدام نمودند.

تصادف دو دستگاه خودروی پژو 206 و پراید در اتوبان سراوان به فومن بعد از شرکت فولاد  از دیگر حوادث 24 ساعت گذشته بود که در این حادثه 2 مرد 31 ساله و 40 ساله و خانم 26 ساله در اثر شدت برخورد خودروها در داخل خودرو لابه لای آهن پاره ها محبوس و مصدوم شده بودند  که با حضور و تلاش آتش نشانان نسبت به خارج کردن هر سه مصدوم اقدام شدو مصدومین توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

حریق تنور نانوایی در نخستین دقایق بامداد امروز که بعلت گذاشتن نان خشک بر روی تنور نانوائی و ترک محل در بلوار شهید افتخاری-خیابان خرسندی اعلام شده بود از دیگر حوادثی بود که  با تلاش 5 آتش نشان بهمراه 2 خودروی اطفایی امداد رسانی شد.  

البته محبوس شدن افراد در منازل به علت نقص فنی قفل درب از دیگر عملیات های آتش نشانان در روز و شب گذشته بود که در یکی از این عملیات ها شهروندی 15 ساله بعلت نقص فنی قفل درب در اتاق خواب محبوس شده بود و آتش نشانان نسبت به نجات وی اقدام کردند.

 عملیات شستشوی روغن  بعلت ریختن روغن خوراکی رستوران در داخل جوی آب و سر ریز  شدن آن بر روی سطح  از دیگر عملیات آتش نشانان بود که در بلوار آزادی رخ داد و مامورین نسبت به اتخاذ تدابیر ایمنی و شستشوی سطح خیابان اقدام نمودند.

 آتش سوزی ضایعات و  رها سازی حیوانات محبوس شده از اقدامات بعدی آتش نشانان در 24 ساعت گذشته بوده است.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
تعداد بازدید: 276
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal