۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
آتش سوزی دو باب خانه ویلایی در خیابان معلم رشت/ آتش نشانی رشت 1398/06/06
آتش سوزی دو باب خانه ویلایی در خیابان معلم رشت/ آتش نشانی رشت

 
 
125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این آتش سوزی در ساعت 12:51 امروز 6 شهریور 98 به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

شهرام مومنی معاون عملیات این سازمان از اعزام 48 آتش نشان و افسرارشد بهمراه 16 دستگاه خودروی اطفایی از 5 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان معلم- کوی فلاحتی خبر داد.

وی با بیان اینکه به محض رسیدن آتش شعله ور از پشت بام بهم پیوسته  و بدون دیوار آتش بر دو باب خانه ویلایی مشاهده می شد افزود: بواسطه شدت شعله های آتش و احتمال سرایت به خانه های ویلایی و آپارتمانی همجوار آتش نشانان در چهار گروه اطفایی نسبت به مهار و اطفای آتش سوزی اقدام کردند.

مومنی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه کمپرسور کولر اسپیلت عنوان داشت و افزود: متاسفانه با توجه به قطع فیوز برق و عدم توجه به آن و نیز وصل مجدد جریان برق توسط مالک موجبات بروز آتش سوزی فراهم شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشان به شهروندان توصیه کرد: قطع ناگهانی فیوزهای برق هشداری است که شهروندان می بایست از اتصال خودسرانه فیوزها خودداری کرده و  سریعا نواقص را به کمک متخصصین این حرفه "برق کاران"رفع نمایند.

گفتنی است: خوشبختانه در این آتش سوزی به کسی آسیب جانی نرسید و با تلاش آتش نشانان از گسترش بیش از پیش آتش جلوگیری شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 437
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal