۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
14 ساعت عملیات نفس گیر اطفای آتش سوزی علفزارها در رشت / آتش نشانی رشت 1398/06/06
14 ساعت عملیات نفس گیر اطفای آتش سوزی علفزارها در رشت / آتش نشانی رشت

 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش نشانان و تیم های امداد و نجات این سازمان در 24 ساعت گذشته نسبت به پوشش 27 مورد حریق و حادثه اقدام کردند.

اطفای 14 مورد حریق علفزار ها و کاه و کلش در رشت و حومه

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه روز گذشته 14 مورد عملیات نفس گیراطفای آتش سوزی علفزارها، ضایعات و کاه و کلش بر عهده آتش نشانان رشت بوده است افزود: این عملیات ها بالغ بر 14 ساعت به طول انجامید که در مجموع 44 آتش نشان بهمراه 15 دستگاه خودروی اطفایی و 2 دستگاه خودروی آبرسان در محل آتش سوزی ها حضور داشتند.

وی ضمن تاکید بر عوامل انسانی در به آتش کشیدن این آتش سوزی ها افزود: با توجه به گرم ترشدن هوا از شهروندان خواسته می شود تا از آتش زدن جهت هرس علفزارها بخصوص جنب منازل مسکونی و تجاری خودداری کنند.

مومنی ضمن اشاره به دو مورد حریق منزل مسکونی و دو مورد حریق خودرو ادامه داد: آتش سوزی های منزل مسکونی بعلت اتصال در سیستم سیم کشی برق بوده که در این حوادث یک تن از شهروندان"مرد 55 ساله: دچار سوختگی از ناحیه دو دست شد.

وی ضمن اشاره به دو مورد نقص در قفل درب منزل مسکونی و آسانسور افزود: سه شهروند محبوس شده"48-47 و 43 ساله" خوشبختانه با حضور آتش نشانان به سلامت به مکان امن انتقال یافتند.

گفتنی است: 3 مورد عملیات نجات حیوانات از دیگر عملیات های آتش نشانان در روز گذشته بوده است.

 
 

 
 
تعداد بازدید: 296
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal