۱۳۹۹ جمعه ۳ بهمن
به سایت منطقه ۳ شهرداری رشت خوش آمدید.
/با فرا رسیدن ایام عید سعید قربان/معاون خدمات شهر منطقه 3: اکیپ های سیار جلوگیری از فروش دام در منطقه 3 بصورت 24 ساعته فعال می باشد 1399/05/09
/با فرا رسیدن ایام عید سعید قربان/معاون خدمات شهر منطقه 3: اکیپ های سیار جلوگیری از فروش دام در منطقه 3 بصورت 24 ساعته فعال می باشد

/با فرا رسیدن ایام عید سعید قربان/

معاون خدمات شهر منطقه 3: اکیپ های سیار جلوگیری از فروش دام در منطقه 3 بصورت 24 ساعته فعال می باشد

معاون خدمات شهر منطقه 3 گفت: در روزهای اخیر یکی از اقدامات مهم و ضروری با نزدیک شدن روز عید قربان با توجه به شرایط خاص در خصوص بیماری تب کریمه کنگو و شیوع بیماری کرونا تلاش بی وقفه حوزه خدمات شهر در جلوگیری از فروش احشام در منطقه 3 بوده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه 3 مجید رضایی معاون خدمات شهر این منطقه اظهار داشت: طبق سنوات گذشته برای پیشگیری از هر گونه آلودگی و انتقال بیماری مشترک بین انسان و دام و برابر هماهنگی‌های بعمل آمده باحساسیت بیشتر نسبت به جلوگیری از فروش دام در محدوده منطقه 3 تلاش می نماییم.

وی ادامه داد: شایسته است شهروندان نیز در این خصوص همکاری لازم را بعمل آورده و از هر گونه تجمع ممانعت و در حفظ نکات بهداشتی توجه لازم را به خرج دهند.

مجید رضایی با تاکید بر اینکه نیروهای حوزه خدمات شهری منطقه 3 در روزهای پنج شنبه و جمعه مصادف با عید قربان بصورت آماده باش کامل می باشند، تصریح کرد: در این راستا با استفاده از کلیه نیروهای ستاد رفع سد معبر منطقه 3 و نیروهای نواحی سه گانه جمعا به تعداد 40 نفر نیرو به صورت 24 ساعته در سطح شهر حضور داشته تا هم در حفظ سیما و منظر شهری تلاش نماید و هم رعایت نکات بهداشتی ستاد مبارزه با شیوع کرونای شهرستان رشت نیز مد نظر قرار گیرد.

وی در پایان از شهروندان محترم خواست تا حتما پروتکل‌های بهداشت فردی و اجتماعی مبنی بر پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و تب کریمه کنگو را رعایت کنند.


تعداد بازدید: 38
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal